Odmień bluzę w kilka chwil – postaw na geometryczne ozdoby!

Masz bluzę, którą lubisz, świetnie w niej wyglądasz, ale znudził Ci się jej wygląd? Masz ochotę na lekką zmianę za niską cenę? Jeśli tak, to odmień swój ulubiony ciuch zmieniając jedynie jego dekolt. Mamy dla Ciebie modną alternatywę. Sprawdź poniższy pomysł i wykonaj go samemu w domu!

Geometryczny dekolt

Boho ozdoby do bluzy

Źródło: Pinterest

Idealna bluza, która się nieco znudziła? Żaden problem – gładkie produkty mają tą przewagę, że zawsze nadają się do przerobienia. Pozwala to nawet po jakimś czasie od zakupu wykonać drobne przeróbki, które całkowicie odmienią ulubiony ciuch. Szara, gładka bluza to nie problem – zmień jej dekolt, mocując przy nim geometryczne ozdoby, które imitują kamienie. Co potrzebujesz?

  • Klej do odzieży, którym przymocujesz elementy
  • Igłę z nitką
  • Kolorowe ozdoby
  • Bluzę

Czas na zmiany

Boho ozdoby do bluzy

Źródło: Pinterest

W zależności od tego jakie ozdoby wybierzesz – mogą one różnić się od siebie sposobem mocowania. Najbezpieczniejsze, a zarazem najbardziej czasochłonne są ozdoby, które możemy ręcznie doszyć do odzieży. Posiadają niewielkie otworki, przez które przekładamy igłę z nitką i doszywamy na stałe do bluzy. Kamienie znakomicie będą się trzymać i nie odpadną nawet podczas prania.

Boho ozdoby do bluzy

Źródło: Pinterest

Drugą metodą mocowania jest przyklejenie ozdób. Musimy jednak robić to ostrożnie – przede wszystkim wybierzmy klej, który służy jednocześnie do plastiku, jak i do tkanin i nie rozpuszcza się przy kontakcie z wodą, nawet w dużych temperaturach. Naklejenie obok siebie różnych elementów w określonej kolejności i w określony sposób pozwala utworzyć ciekawy wzór, który wyróżni twoją bluzę!